Series
Ratings
84
Chief KimRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
DuelRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5- Mr. QRated ★ 4.0
- You and IRated ★ 3.0
- Family's HonorRated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 2.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5