Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0