Movies
Ratings
82
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.5- She s On DutyRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.5
The HelpRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 1.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 1.5
Shallow HalRated ★ 4.0