Movies
Ratings
483
The Big ShortRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 1.0
WarcraftRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
LoganRated ★ 1.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 1.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5