Movies
Ratings
214
The City of ViolenceRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 1.5
Transporter 3Rated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 1.5
21Rated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 4.0