Movies
Ratings
649
Bagdad CafeRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0