Series
Ratings
16
Bunny DropRated ★ 4.0
Light on MeRated ★ 0.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
SIXRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 1.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0