Movies
Ratings
41 AlwaysRated ★ 4.0 AlwaysRated ★ 4.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
 Wolf ChildrenRated ★ 4.0 Wolf ChildrenRated ★ 4.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
- D-WarRated ★ 3.0
 Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0 Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
 SnowpiercerRated ★ 4.5 SnowpiercerRated ★ 4.5
 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
 The Man from NowhereRated ★ 4.0 The Man from NowhereRated ★ 4.0
 Architecture 101Rated ★ 4.0 Architecture 101Rated ★ 4.0
 Love 911Rated ★ 4.0 Love 911Rated ★ 4.0
 The AvengersRated ★ 4.0 The AvengersRated ★ 4.0
 August RushRated ★ 3.0 August RushRated ★ 3.0
 A Werewolf BoyRated ★ 4.0 A Werewolf BoyRated ★ 4.0
 OnceRated ★ 4.0 OnceRated ★ 4.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 5.0 Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
 New WorldRated ★ 5.0 New WorldRated ★ 5.0
 Home AloneRated ★ 4.0 Home AloneRated ★ 4.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.5 Iron Man 3Rated ★ 4.5