Movies
Ratings
150
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Tulip FeverRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.5
Battle of the SexesRated ★ 3.5
The First LapRated ★ 3.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.5
BoulevardRated ★ 3.0
RadianceRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
NewnessRated ★ 3.0
Mrs. HydeRated ★ 3.5