Titles you rated
New HeartRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0