Movies
Ratings
28
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 1.5
JumanjiRated ★ 1.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0