Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
To LiveRated ★ 5.0
FirefightersRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0