Titles you rated
Late AutumnRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Hottest StateRated ★ 5.0
Benny & JoonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 5.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
Paris, je t'aimeRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 3.5
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
Hula GirlsRated ★ 3.5- Tears In The ArcticRated ★ 4.0