Movies
Ratings
823
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0