Series
Ratings
10
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0- Legend of Mi YueRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0