Titles you rated
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 1.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Freedom WritersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5
SawRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.0