Movies
Ratings
98
Taken 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5