Movies
Ratings
1093
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.0
FallRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
PawnRated ★ 1.0
HuntRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Another RoundRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5