Titles you rated
LovelaceRated ★ 1.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 2.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Miss CongenialityRated ★ 1.5
From Paris with LoveRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 2.0
A Knight's TaleRated ★ 1.0
Our Idiot BrotherRated ★ 2.0
Up in the AirRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Saving Mr. BanksRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
CloserRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
A Late QuartetRated ★ 3.5