Movies
Ratings
434
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
AfireRated ★ 4.5
Time to HuntRated ★ 5.0
Secret ZooRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Andre and His Olive TreeRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5