Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0