Titles you rated
PushRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.0