Movies
Ratings
256
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
UnfriendedRated ★ 3.5
The Last ExorcismRated ★ 3.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.5
Ju-on: Black GhostRated ★ 1.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
EpitaphRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Amityville HorrorRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
ItRated ★ 2.0
Piranha 3DDRated ★ 2.0
DevilRated ★ 3.5