Movies
Ratings
119
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 1.0
Legally BlondeRated ★ 3.5