Movies
Ratings
50
A MuseRated ★ 3.5
GhajiniRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0