Titles you rated
Road to BostonRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
FitzcarraldoRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Wedding PlannerRated ★ 3.0