Titles you rated
- 하트페어링Rated ★ 2.5
 
Emily in ParisRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0
 - EXchange Season 3Rated ★ 1.5
 
Comedy RoyaleRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 2.5
CandyRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
Crime TriviaRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 5.0