Movies
Ratings
140
FlippedRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5