Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5