Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0