Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5