Titles you rated
Sea FogRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 4.0