Titles you rated
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 2.5
Perhaps LoveRated ★ 2.0
Hana and AliceRated ★ 2.5
Addams Family ValuesRated ★ 2.0
A Wonderful MomentRated ★ 1.5
PadakRated ★ 2.0
The Living DaylightsRated ★ 2.0
Scary Movie 5Rated ★ 1.0
First BloodRated ★ 1.0
The Incredible HulkRated ★ 1.5
UpRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 1.5
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.5