Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5