Series
Ratings
84
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Thirty-NineRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0