Titles you rated
WantedRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
Pacific RimRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0