Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0