Titles you rated
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
히나마츠리Rated ★ 4.5
Blend SRated ★ 3.5
High School FleetRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.5
Tamako MarketRated ★ 5.0
Ms. Vampire Who Lives in My Neighborhood.Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 5.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 0.5
Slow StartRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 4.0- Myriad Colors Phantom WorldRated ★ 3.5
Eromanga SenseiRated ★ 3.5