Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
The Girl on the TrainRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0