Titles you rated
The CoreRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
HulkRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 2.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
21Rated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5