Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0