Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 4.0
Treat Me Like FireRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.5
Shazam!Rated ★ 3.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
The ProfessorRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The UpsideRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5