Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 4.0
Queen's FlowerRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 2.0
I am Your TeacherRated ★ 2.0
What's Up FoxRated ★ 2.5
Who Are You?Rated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.5