Movies
Ratings
986
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5
The United States vs. Billie HolidayRated ★ 3.0
CamRated ★ 1.5
PersonaRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
ExamRated ★ 2.0
The World of KanakoRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0