Titles you rated
Hollow ManRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5