Titles you rated
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5