Movies
Ratings
910
PhantomRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Polite SocietyRated ★ 2.5
The White TigerRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
TenetRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
AfterRated ★ 0.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0