Titles you rated
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 2.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.0