Movies
Ratings
312
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 1.5
HarmonyRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 0.5
King KongRated ★ 1.0
Crying FistRated ★ 3.0
ChawRated ★ 0.5
Perfect GameRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 1.5
Black Hawk DownRated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 1.5
ShrekRated ★ 1.0
HappinessRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 5.0