Titles you rated
100 Yen LoveRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 2.5
Extraction 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 1.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Triple FrontierRated ★ 1.5
6 UndergroundRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Factory ComplexRated ★ 2.5
Dear GrandmaRated ★ 4.0
ArmadilloRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5